Izberi datum:

Odsotni učitelji

  • Strojanšek Irena: 2URA, 3URA, 6URA ura
  • Lakner Tanja: 1URA, 2URA, 3URA, 4URA, 5URA ura
  • Žibret Manica: 2URA, 3URA, 4URA, 5URA, 6URA ura
  • Žibert Franci: 1URA ura
  • Kerin Tatjana: 3URA ura


  • Nadomeščanja po razredih

    Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
    6. A 2URA N_p Vejnović Patricija, TJA
    namesto Strojanšek Irena, TJA
    Fizika
    7. B 3URA N_p Simončič Marija, TJA
    namesto Strojanšek Irena, TJA
    Likovna umetnost
    8. A 6URA N_p Hren Marko, TJA
    namesto Strojanšek Irena, TJA
    Matematika 1
    7. C 2URA N_p Germ Gregor, LUM
    namesto Lakner Tanja, MAT
    Tehnika
    8. B 3URA N_p Kerin Tatjana, MAT
    namesto Lakner Tanja, MAT
    Kemija
    8. C 4URA N_p Gerjevič Katarina, MAT
    namesto Lakner Tanja, MAT
    Matematika 2
    DSP Manica Žibret 3 2URA Odpade Žibret Manica,
    namesto Žibret Manica,
    /
    3URA Odpade Žibret Manica,
    namesto Žibret Manica,
    /
    4URA Odpade Žibret Manica,
    namesto Žibret Manica,
    /
    5URA Odpade Žibret Manica,
    namesto Žibret Manica,
    /
    6URA Odpade Žibret Manica,
    namesto Žibret Manica,
    /
    PUT Matematika 1URA Odpade Lakner Tanja,
    namesto Lakner Tanja,
    /
    DSP ŽakČR - TLakner 5URA Odpade Lakner Tanja,
    namesto Lakner Tanja,
    /
    IND Namizni tenis 1URA Odpade Žibert Franci,
    namesto Žibert Franci,
    /
    DSP SelinaIR - TKerin 3URA Odpade Kerin Tatjana,
    namesto Kerin Tatjana,
    /


    Nadomeščanja po učiteljih

    Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
    Vejnović Patricija 2URA N_p 6. A, TJA
    namesto Strojanšek Irena, TJA
    Fizika
    Simončič Marija 3URA N_p 7. B, TJA
    namesto Strojanšek Irena, TJA
    Likovna umetnost
    Hren Marko 6URA N_p 8. A, TJA
    namesto Strojanšek Irena, TJA
    Matematika 1
    Germ Gregor 2URA N_p 7. C, LUM
    namesto Lakner Tanja, MAT
    Tehnika
    Kerin Tatjana 3URA N_p 8. B, MAT
    namesto Lakner Tanja, MAT
    Kemija
    3URA Odpade DSP SelinaIR - TKerin,
    namesto Kerin Tatjana,
    /
    Gerjevič Katarina 4URA N_p 8. C, MAT
    namesto Lakner Tanja, MAT
    Matematika 2
    Žibret Manica 2URA Odpade DSP Manica Žibret 3,
    namesto Žibret Manica,
    /
    3URA Odpade DSP Manica Žibret 3,
    namesto Žibret Manica,
    /
    4URA Odpade DSP Manica Žibret 3,
    namesto Žibret Manica,
    /
    5URA Odpade DSP Manica Žibret 3,
    namesto Žibret Manica,
    /
    6URA Odpade DSP Manica Žibret 3,
    namesto Žibret Manica,
    /
    Lakner Tanja 1URA Odpade PUT Matematika,
    namesto Lakner Tanja,
    /
    5URA Odpade DSP ŽakČR - TLakner,
    namesto Lakner Tanja,
    /
    Žibert Franci 1URA Odpade IND Namizni tenis,
    namesto Žibert Franci,
    /